Dne 27.05.2022 se odehrál v pražské hale Jedenáctka na Chodově turnaj Kyorugi pod názvem Cobra Cup. Za náš klub byli vysláni 3 rozhodčí a 6 závodníků z různých kategorií.

Prvním závodníkem byl Stanislav K., který díky svým bohatým závodním zkušenostem z jiných bojových sportů předvedl přesný a koncentrovaný výkon. Díky němu vyhrál celou svojí kategorii a domu si odvezl zlato.

Dalším borcem byl Alois S. První zápas dominoval celý tři kola a nekompromisně porazil svého soupeře. Naneštěstí ve finále dostal zkušenějšího bojovníka ze Slovenska. Ze závodu si Alois odváží stříbro a zkušenosti, které zúročí v dalším zápase.

Třetím zápasníkem byl Karel Č. Bohužel po krásném výkonu to nestačilo na soupeře a domu si odváží bronz.

Posledním z řad mladších kategorií byl Jan S. Honza první zápas vyhrál díky krásným kopům na hlavu. V druhém zápasu již dostal přesnějšího zápasníka, kde nestačil. Ze závodů si odváží bronz a spousty zkušeností.

Prvním závodníkem ze starších byl Vojta O. Proti sobě dostal technicky velmi zdatného soupeře. Nicméně Vojta nedokázal předvést své silné stránky a ze závodů si odváží bronz.

Posledním zástupcem našeho klubu byl Matouš L. Matouš proti sobě dostal velmi tvrdého zápasníka. Matouš však předvedl svojí vůli a houževnatost. Bohužel mu nestačila a ze závodů si odváží pár modřin a stříbrnou medaili.

Celkově závody hodnotíme za vydařeně. Všichni závodníci posbírali nejcennější zkušenosti z prvních zápasů. Nicola L. a Veronika B. si zažili svoji premiéru jako rozhodčí, Lukáš R posbíral zkušenosti jako středový rozhodčí. Celkové 12. klubové umístění z 18 bereme za krásný výsledek a nemůžeme se dočkat dalších závodů.

Za Taekwondo WTF Klub Praha Daniel Lisý

« z 2 »
Cobra Cup 2022