Dne 10.12.2022 se uskutečnil v Pelhřimově Vánoční turnaj, který krásně ukončil tento rok plný sportovních úspěchů. Šampionát byl velmi prestižní, tomu odpovídalo to, že se celkově zúčastnilo více než 300 závodníků z celkem 44 týmů z 15 různých zemí.

Náš klub reprezentovali především naše závodnice Adéla, která přes velkou konkurenci skončila na 3. místě. Byl to pro ni první turnaj, získala cenné zkušenosti. Řídila se radami trenéra a bojovala s nezlomným duchem, ačkoliv nestačila na mnohem zkušenější soupeřku.

V zákulisí pod neutrální vlajkou dělal rozhodčího Daniel L., pro kterého byla velká čest, že byl nominován na Vánoční turnaj a mohl si procvičit a zlepšit své dovednosti na mezinárodním závodě tohoto měřítka. Nemohl zde chybět i náš IT specialista Filip M., který vypomáhá s elektronickou přípravou turnaje a stará se o klidný a bezproblémový průběh zápasů.

Děkujeme za přízeň a podporu všech závodníků, rodičů a každému kdo má rád toto krásné bojové umění. Doufáme, že i v následujícím roce budeme mít mnoho sportovních úspěchů a budeme se potkávat a porovnávat síly se členy ostatních klubů.

Za A-Team, Lukáš R.

Vánoční turnaj v Pelhřimově 2022