Dne 18.5.2024 se v Praze na Chodově odehrál turnaj pod názvem Cobra Cup. Turnaj hostil obě sportovní disciplíny, jak sportovní zápas (Kyorugi), tak i technické sestavy (Poomsae). Náš závodní tým pod vedením trenéra Dana se zúčastnil Kyorugi v počtu 9 závodníků.

Jako první zápasil Vašek Š. Vašek se představil na svém druhém turnaji. Bojoval statečně, ale k výhře mu ještě chybí zkušenosti. Odváží si 5. místo a další zkušenost.

Honza S. se na turnaji ukázal po delší pauze. V zápase ukázal skvělý výkon, ale doplatili na pár chyb, který mu sebrali 2. a následně i 3. kolo. Honza díky tomu nepostoupil a skončil na 5. místě.

Adélka postoupila přes zranění soupeřky rovnou do finále. Zde se utkala se zkušenou Švédkou a prohrála 2:0 na kola. Adélka končí na 2. místě.

Mirek se stále adaptuje na novou kategorii kadetů. Schytal zde o hlavu a půl vyššího soupeře, který dominoval obě kola. Mirek skončil na 2. místě.

Denisa v semifinále dominovala obě kola a vyhrála. Ve finále se utkala s němkou. Denisa předvedla dobrý výkon, nicméně němka byla lepší a Denisu porazila. Denisa si odváží 2. místo.

Svojí zápasovou premiéru zde předvedla Ema P. Ema v prvním zápase porazila soupeřku 2:0 na kola. Ve finále se utkala se zkušenou soupeřkou. Ema předvedla hezký výkon, ale na soupeřku nestačil. Ema skončila na 2. místě.

Náš malý šampión Ketong v prvním zápase předvedl krásný výkon a postoupil do finále. Ve finále prohrál o pár bodů ve třetím kole a odváží si 2. místo.

Následně se po delší pauze ukázal Standa K. Standa ukázal velký pokrok a díky svému pohybu a tvrdosti dominoval obě kola a získal první místo.

Na závěr zápasil Matěj K. Matěj dokázal v zápase ukázat své silné stránky a zápas vyhrál. Skončil na 1. místě.

Celkově jsme na turnaji získali:

  • 5x 2. místo
  • 2x 1. místo

Děkuji všem za reprezentaci klubu a za krásné výkony.

Cobra Cup 2024