Dne 20.4. v Humpolci proběhl turnaj pod názvem Humpolec Cup. Za náš klub se vydalo 7 zápasníků.

První zápasil Aloise S. Lojza v prvním zápase porazil zkušeného zápasníka 2:0 na kola a v druhém zápase předvedl krásný zápas, kde však prohrál 2:1 na kola. Díky tomuto skvělému výkonu získává 2. místo.

Jako další zápasil Ondřej H. Ondra delší dobu nezápasil, a i přes to předvedl hezký zápas. Bohužel soupeř byl zkušenější a Ondra prohrál. Odváží si 3. místo.

Denisa v prvním zápase porazila s přehledem soupeřku 2:0 na kola, v druhým zápase předvedla hezký výkon, ale na výhru to nestačilo. Denisa prohrála 2:1 na kola a skončila na 2. místě.

Matěj předvedl hezký zápas, bohužel okolnosti techniky a rozhodčích byly proti nám. Matěj prohrál 2:1 na kola a odváží si 2. místo.

Následoval nejroztomilejší zápas celého turnaje. Z naší strany startoval Ketong v pouhých 6ti letech. Ketong vyhrál svůj první zápas a odváží si zlato.

Premiéru si zde odbyl Vašek Š. Vašek naneštěstí dostal zkušeného borce a zápas prohrál. Odváží si však důležitou zkušenost – první zápas.

Na závěr zápasila naše trenérka Nicola. Byl to vyrovnaný zápas, ale zkušenější soupeřka stáhla body na svou stranu. Nicola prohrála 2:1 na kola.

Turnaj celkově hodnotím jako zdařený. Zápasníci předvedly hezké výkony a získaly cenné zkušenosti do dalších výkonů. Všem děkuji za reprezentaci klubu.

Za A-Team Daniel L.

Humpolec Cup 2024