Dne 15.06.2024 se v Praze na Chodově uskutečnil nejvyšší ligový závod Czech Open, který je zároveň i MČR ve sportovním zápase kyorugi. Za náš klub se zúčastnilo 7 zápasníků.

Naše klubové barvy se vydal jako první hájit Karel. Karel delší dobu netrénoval a v zápase to bylo znát. Nevyužil plně svých predispozic a po prohře skončil na 3. místě.

Dále se představila Adélka. Adélka taktéž delší dobu netrénovala, ale ve svém prvním zápase předvedla svůj dosavadní nejlepší výkon. V druhém zápase předvedla krásný výkon se soupeřkou, se kterou v minulosti tvrdě prohrála. Adélka ukázala svoji formu a vybojovala si 2. místo.

Následoval zápas Míry. Míra dostal proti sobě velmi zkušeného Jordánského zápasníka. Míra ukázal své bojové srdce, ale Jordánec jasně vyhrál. Míra si odváží 3. místo.

Denisa vyhrála se značnou převahou čtvrtfinálový zápas. V semifinále bohužel podlehla již nám dobře známe teplické soupeřce. Skončila tak na 3. místě.

Přes vysokou konkurenci skončili hned v čtvrtfinále naši zápasníci Ketong, Honza a Lojza.

Hlavní cíl sezóny pro A-Team, první titul MČR, se nám nepovedl, i přes veškeré úsilí jak cvičenců, tak i trenérů. Správný bojovník však nezná prohru, zná pouze výhru nebo lekci. Přes letní prázdniny náš trenérský tým nastaví nový tréninkový plán dle výsledků z dosavadní sezóny a věříme, že se opět přiblížíme k naším cílům.

 Celému A-Teamu děkujeme za dosavadní výkony. Přejeme krásné letní prázdniny bez zranění. Nezapomeňte makat, ať se nemusíte vracet zpět do formy.

Váš A-Team trenérský tým Daniel L. a Filip M.

Czech Open 2024